Pasirodo, šnekėti ir komunikuoti (susišnekėti) – ne visai tas pats. Būtent NLP  mane moko efektyviau komunikuoti su aplinkiniais. Mokausi aiškiai suvokti ko noriu ir kam man to reikia; lankstumo realizuojant tikslus;  jautrumo ir dėmesingumo aplinkai. Mano  galva, NLP praktiko kursas galėtų būti naudingas kiekvienam, norinčiam geriau susivokti savyje  ir tiksliau orientuotis aplinkoje.

Danguolė

***

Mano asmeniniai įspūdžiai po NLP mokymų tokie:

  1. Per mokymus buvo stipriai akcentuojamas ekologiškumas, tiek savo, tiek kitų atžvilgiu.
  2. Sustiprėjo sąmoningas pasaulio stebėjimas.
  3. Norisi pasigilinti daugiau į NLP, nes matau galimą naudą savo ir mane supančių žmonių gyvenimo pagerinimui.
  4. Buvo malonu atrasti, kad yra paprastų metodų pagerinti, palengvinti, supaprastinti gyvenimą sau ir kitiems.

Jūratė

***

Kuo labiau susidraugauju ir perprantu NLP, tuo daugiau pasitikėjimo įgaunu ir galiu drąsiau stoti į šviesiosios NLP pusės skleidėjų gretas. Akivaizdu, kad už NLP pastovėti gali tik tada, kai turi patirties ir žinai kaip tai valgoma.

Mindaugas

***

Džiaugiuosi, kad susipažinau su NLP pagrindais ir jaučiu praktinę NLP naudą. NLP prielaidos ir gebėjimas suvokti neresursines būsenas ir pakeisti jas resursinėmis padeda  kasdienybėje ir asmeniniuose siekiuose. Taip pat nuolat taikau atskiras NLP technikas koučingo sesijų metu ir iš teigiamų klientų atsiliepimų jaučiu jų efektyvumą.

Irena

***

Mokymuose įgytos žinios padėjo geriau pažinti žmones ir atsakyti sau į klausimą kodėl jie elgiasi ir kalba taip, o ne kitaip, paskatino domėtis žmogaus kūno kalba, išmokti neigiamas mintis pakeisti teigiamomis, konstruktyviau atlikti tam tikras užduotis ar spręsti iškilusius nesklandumus, kai per tikslinamuosius klausimus tenka aiškintis kas, kaip, kodėl ir t.t.

Pats svarbiausias dalykas ko išmokau per pusmetį kartu su jumis visais, tai į viską žvelgti ir kalbėti tik per teigiamą prizmę.

Gina

***

Pirmiausia NLP mokymai paskatino būti atviru sau, suprasti save, savo minčių, elgesio, veiksmų priežastis, atrasti kas trukdo ir riboja asmeninį augimą, tikslų siekimą ir netgi sakyčiau atrasti savo laimės receptą. Tai padėjo priimti sprendimus tiek asmeniniam, tiek darbiniame gyvenime ir įgyvendinti norimus pokyčius.

Saulius

***

Praktine prasme po ir netgi per NLP mokymus tapo daug lengviau bendrauti su skirtingais žmonėmis, lengviau ir greičiau susitarti, kitokią nuomonę ar požiūri vertinti ne kaip priešišką, o tiesiog kitokią, kuri nei bloga, nei gera. Išmoktos technikos leidžia versle objektyviau įvertinti savo sprendimus, formuoti kokybiškesnius tikslus, lengviau įkvėpti kitus, greičiau suprasti ką ir kaip galvoja verslo partneris, kitos pusės derybininkas ir kaip mums paprasčiau ir lengviau apibusiai naudingai susitarti. Išgirsti, kokiais įsitikinimais vadovaujasi kita pusė, esant poreikiui padėti ribojančius įsitikinimus pakeisti arba tiesiog padėti suprasti, kad jie gali trukdyti progresui. Dabar lengviau ir greičiau susidoroju su stresinėm situacijomis, sugebu susikurti aplinką, kuri mane įkvėptų.

Dainius

***

NLP padeda susikurti ir palaikyti kokybiškenį santykį su aplinka, o pirmiausia su pačiu savimi.

Elona