123

Tik vidiniai mokymai pritaikomi padgal įmonės poreikius!

Mokymų kaina: 1500 Eur + PVM
Registracija ir papildoma informacija:
Andrius Jarašiūnas
telefonas
+ 370 620 20070 el. paštas andrius@nlpinstitutas.lt

Kam reikalingas kūrybiškas mąstymas?

Mūsų smegenys sudarytos iš dviejų pusrutulių. Kairysis kontroliuoja dešiniąją kūno pusę (dešinę ranką ir koją) ir yra atsakingas už logiką. Tad viskas, kas susiję su kalbų mokymųsi, skaitymu, matematika bei kitokiu pažinimo procesu, kuris grindžiamas analize bei loginiais principais – tai kairiojo smegenų pusrutulio darbas. Dešinysis pusrutulis kontroliuoja kairiąją kūno pusę ir yra atsakingas už kūrybinius procesus: suvokimo ir veikimo, nesiremiant logika – tai kūrybiškas rašymas (literatūra), piešimas, muzika, vaizduotė ir intuicija. Kartais tai dar vadinama pagalba iš pasąmonės gelmių – mūsų turtų lobyno…

Mes visi mokyklos suole išmokome gerai naudotis kairiuoju smegenų pusrutuliu, o štai „įjungti“ darbui dešinįjį pavyksta ne visiems, arba ne visada. Ką daryti? Mokytis mąstyti ir veikti kūrybiškai. Ugdyti savo kūrybiškumą. Treniruotis.

O kam reikalinga kūryba?

VISIEMS.

Moksleiviui ir studentui, tėvams ir mokytojmas, samdomam darbuotojui ir verslininkui, vadovui ir politikui ir, aišku, kūrėjui.

Jums reikia sukurti naują produktą?

Reikia sugalvoti naują idėją?

Kankinatės rašydami projektą?

Norite būti, išskirtinis, vienintelis ir nepakartojamas?

Norite, kad jūsų idėja viliotų kitus žmones?

Reikia pasiruošti viešam kalbėjmui, motyvacinei kalbai, pardavimui?

Reikia sukurti originalų tekstą (vaizdą, garsą…)?

Reikia sudominti vaiką? Bendradarbį?

Jums tikrai prireiks kūrybinių gebėjimų. Nepasitikite savimi? Šiuose mokymuose, kurie remiasi autorine knyga „Kūrybiškas mąstymas visiems“, sužinosite 12 technikų, metodų savo kūrybiškumui ugdyti. Kartu knygoje jų rasite dar virš šešiasdešimties. Kiekvienai gyvenimiškai (ir darbinei) situacijai.

Mokymų turinys – dinamiškas. Jis bus pritaikytas kiekvienai konkrečiai auditorijai, pagal jos lūkesčius.

Mokymų metu gausite instrumentų rinkinį, kuris padės jums atverti savo kūrybinių gebėjimų klodus, ugdyti kūrybiškumą. Po mokymų daug lengviau (tiksliau, visai lengvai) galėsite kūrybiškai pažvelgti (ir praktiškai!) į daugelį gyvenimiškų situacijų: mokslą, darbą, projektus, pardavimus, bendravimą, idėjų generaciją ir t.t.

Mokymų metu pristatomos šios kūrybiškumą skatinančios technikos bei instrumentai:

 • 100 klausimų;
 • 5 pojūčių sinestezija;
 • SCAMMPERR;
 • Bananų kekė;
 • Dolce Vita ir 5 gyvenimai;
 • Vizualinė stimuliacija;
 • Uždrausti malonumai;
 • Rytiniai užrašai;
 • Nepadėkite augti ryžiams!
 • Nieko nedaryk!
 • Pokalbis su Guru;
 • Kritikas užrištomis akimis.

Bei daugelis kitų.

aido knygaProgramos autorius  – Aidas Buzys, sertifikuotas NLP Treneris, pedagogas, sporto treneris, sportinių šokių tarptautinės kategorijos teisėjas, knygų „Burtažodis NLP: Efektyvi komunikacija“ ir „Kūrybiškas mąstymas visiems“ autorius, vertėjas, besidomintis kelionėmis, psichologija, muzika ir literatūra (ir pats rašantis!).