5modulis

Tik vidiniai mokymai pritaikomi padgal įmonės poreikius!

Mokymų kaina: 1500 Eur + PVM
Registracija ir papildoma informacija:
Andrius Jarašiūnas
telefonas
+ 370 620 20070 el. paštas andrius@nlpinstitutas.lt

Labai praktiškas ir praktinis kursas, kurio metu artimiau susipažinsite su netiesioginės įtaigos ir įtakos priemonėmis, ir kasdieninėje savo veikloje, jas naudosite efektyviau. Kiekvienas iš mūsų nuolat daro įtaką aplinkiniams, kartu, aplika daro įtaką mums. Ir tai vyksta kasdieną. Užduoties delegavimas, atsakomybės perkėlimas, derybos, prašymas padėti – visa tai, ir dar kiti šimtai pavyzdžių, yra pilni įtakos mechanizmų ir priemonių.

Reklama, žiniasklaida, socialiniai tinklai, internetiniai žinių portalai ir kiti informacijos šaltiniai – turi labai konkretų tikslą: paveikti žmogų ir iššaukti atitinkamą jo reakciją.
Ir, nepriklausomai nuo to, koks yra tikslas, ši įtaiga įgyvendinama laikantis ypatingos kalbos (teksto) struktūros, kuri ne tik perduoda norimą informaciją, bet ir švelniai stumteli sprendimo link, o taip pat padeda susitarti su pašnekovo vidiniu kritiku.

Štai keli pavyzdžiai:

 • Ar teko susidurti su tokia situacija kai tas pats prašymas pateiktas skirtingu būdu sukėlė skirtingą reakciją?
 • Ar sutikote tokių žmonių, kurie labai lengvai derasi ir susitaria su kitais?
 • Gal būt asmeniškai pažįstate tokių žmonių, kurie gaus nuolaidą ten kur tai padaryti praktiškai neįmanoma?
 • O gal buvo taip, jog pajutote savyje norą įsigyti tai kas reklamuojama, nors to jums visiškai nereikia?
 • Įdomu, o esate padėjęs žmogui nors skubėjote savo reikalais?

Tokių įtakos pavyzdžių  – begalės, ir jų kupina kiekviena diena. Ir štai laikas sau užduoti klausimą:

Kodėl žodinė įtaka veikia?
Visiems žinoma akivaizdi tiesa yra ta, jog mūsų smegenys (šiuo atveju sąmonė) yra nuolat veikiantis apsaugos mechanizmas ir saugo mus nuo įtakos iš išorės. Kaip pati patikimiausia antivirusinė programa, kuri apsaugo mus nuo to, jog mes nepadarytume neapgalvotų žingsnių. Ir manytum, jog ši programa veikia be trukdžių, bet…
Jei yra apsauga, tai visada rasis ir priemonė jai apeiti. Ir tai vyksta tais atvejais, kai žmogus pasineria į padidinto įtaigumo būseną, kai žmogus labiau pasitiki savo pašnekovu ir lengviau priima jo pasiūlymus, prašymus ar instrukcijas.
Tuo pat metu pašnekovui yra įteigiama žinutė, kuri pateikiama taip gražiai supakuota, jog sąmonės filtrai ją praleidžia kaip patikimą informaciją.

Štai, kad ir šis pavyzdys:
Tradicinis įtaigos būdas: Skaitydami šias eilutes kartu skaičiuokite nuo 5 iki 1. Kai tik pasakysite 1, burnoje pajusite rūgštumo skonį. Ir taip, pradedam: 5, 4, 3, 2, 1…… Nagi? Rūgštu burnoje? Abejoju.

citrinaIr štai kitas, kitoks, netiesioginis įtaigos būdas: jūs tikriausiai esate matęs citriną. Tarkime dabar po ranka turite kelias ir kaip tik laukiate į svečius užsukančių draugų. Kas gali būti geriau atsigaivinimui, nei vanduo paskanintas citrina. Taigi, imate citriną į savo rankas ir kruopščiai nuplaunate ją po vandeniu, švelniai trindamas ją iš visų pusių. Tada imate pjaustymo lentelę, peilį ir pjaustote citriną riekelėmės. Matote kaip viena šalia kitos krinta citrinos riekelės, kaip trykšta jos sultys ir likučiai lieka ant peilio ašmenų. Galite leisti sau paimti vieną riekelę ir įsidėti į burną, kad visiškai pilnai pajustumėte jos skonį…
Yra skirtumas? Greičiausiai, skaitydamas šias eilutes, pajutote citrinos skonį, citrinos, kurios prieš jus nėra!!! Akivaizdu, kad abu būdai skiriasi. Klausimas – kuo?
Tiesioginė įtaiga ar komanda yra blokuojama jau gerai mums pažįstamos apsaugos sistemos – sąmonės, o štai netiesioginės įtaigos, tarsi įpakuotos į dailų dovanų popierių, apiena visas antivirusines programas, štai kodėl įtaka yra įmanoma.

Netiesioginės įtaigos priemonės ir metodai leidžia jums savo pašnekovui sukelti padidintos įtaigos būseną ir įteigti jūsų idėjas. Žmogui iš šalies tai bus įprastas pokalbis su maloniu žmogumi ir jis labiau pasitikės jumis.

Taigi, ar jūs vis dar norite likti nežinioje kaip tuo naudotis?
…kol ši metodika šitaip plačiai taikoma aplink. Net jei šios technologijos jums yra pažįstamos, greičiausiai, jos nėra taikomos sistemingai ir kryptingai. Įsivaizduokite kokias galimybes pasiekti savo tikslus jus praleidžiate? Kiek sandorių nesudaryta? Kiek susitarimų nepasiekta? O jei jūsų darbas susijęs su pardavimais, derybomis, vadovavimu, darbuotojų atrinkimu, mokymu, motyvavimu ar klientų aptarnavimu – neabejotinai, tai turėtų būti vienas iš pagrindinių jūsų profesinių įgūdžių.
Ir situacija pati nepasikeis. Jei tik jūs nepradėsite nuosekliai gilintis į tai kokią kalbą supranta jūsų pašnekovo vidinis kritikas. Juk malonu būtų perprasti įtakos ir įtaigos mechanizmų niuansus ir  išmokti sėkmingai juos taikyti, tiesa?

Natūralus klausimas: ar galima to išmokti pačiam?
Žinoma, visa tai gana išsamiai yra aprašyta knygose ar internetiniuose šaltiniuose apie pardavimus, derybas, įtaką, poveikį. Ir tikrai, kiekvienas turintis pakankamai laisvo laiko, gali skirti ne vieną ir ne du, o kelis mėnesius, tam kad imtų ir po trupinėlį iš įvairių šaltinių surinktų įvairiausius receptus, tada juos išbandytų, išanalizuotų jų poveikį ir galų gale susitemintų patirtį bei sudarytų savo metodų rinkinį.
Bet yra ir kitas būdas, paprastesnis. Mes šį kelią jau nuėjome, „priskaldėm pakankamai malkų“, vis bandėm ir vis ieškojom kol štai, pagaliau – turime kuo pasidalinti su jumis, norinčiais išmokti daryti įtaką greičiau nei per kelis savarankiškų paieškų mėnesius. Perpratę įtakos mechanizmus jūs išmoksite netiesioginės įtakos priemones ir metodus taikyti konkrečiose situacijose bei pasiekti savo tikslų.

Kaip viso to galima išmokti su iš mūsų:
Visa ši ir daugelis kitos informacijos pasiekiama dalyvaujantiems 2-jų dienų praktiniuose mokymuose: Švelnus būdas „reikia“ pakeisti į „noriu“.  Šis kursas skirtas išsamiai susipažinti su žodinės (verbalinės) įtakos ir įtaigos priemonėmis ir metodais bei įtakos veinas kitam darymu pokalbio metu. Mokymosi metu visos technikos yra demonstruojamos, išbandomos praktiškai ir aptariamos su dalyviais tam, kad kuo greičiau tai taptų lengvai taikomu įgūdžiu.

Detali mokymų programa:

 • Žodžių įtakos (conversational hypnosis) veiksmingumą patvirtinančios prielaidos.
 • Prielaidos (akivaizdžios prasmės) ir priešingybės (dualumai), apie ką nutyli kalba mūsų kasdieninė.
 • Žodžių įtakos (conversational hypnosis) veikimo principas – ABS modelis.
 • Meistriškai nekonkreti ir neapibrėžta kalba.
 • Pasitikėjimo jumis atmosferos bei patikimo žmogaus įvaizdžio kūrimas ir palaikymas.
 • Pašnekovo dėmesio sutelkimas nuo kritikos į galimybes.
 • Netiesioginės įtaigos priemonės:

conversational hypnosis cards

Veiksmų skatintojai
Lūkesčių didintojai
Kalbos švelnintojai
Prielaidos
Neigimai
Pseudo logika
Budrumo skatintojai
Jungtys
Poreikį skatinančios
Vaizduotę aktyvinančios

 • Praktika, praktika, praktika.

Mokymus veda: Andrius Jarašiūnas

Registracija ir papildoma informacija:
telefonas
+ 370 620 20070 el. paštas andrius@nlpinstitutas.lt