Čia rasite knygas, kurias išleidome mes, o mūsų Facebook paskyroje rasite knygas, kurias rekomenduojame, kaip patikrintus ir patikimus NLP resursus tiek pažengusiems, tiek pradedantiems domėtis NeuroLingvistiniu Programavimu.

Šiuolaikinio NLP Instituto išleistas knygas ir metodines priemones galima įsigyti susisiekus su mumis: info@nlpinstitutas.lt.

Knygą The Wild days el. formatu padovanosime kiekvienam ir išsiųsime el. paštu užpildžius šią užklausos formą.

The wild daysKnyga: The Wild Days. NLP 1972 to 1981. Terrence McClendon.

Knyga „Pašėlusios dienos. NLP“ – tai pasakojimas apie mūsų su Džonu Grinderiu nuotykius tomis dienomis, kai gimė NLP. Tai pasakojimas ne tik apie tuos pašėlusius ir pakvaišusius dalykus, kuriuos mes su Grinderiu išdarinėjome prieš 25 metus. Tai pasakojimas ir apie tą dvasią, kurioje gimė, augo ir toliau vystosi NLP. O svarbiausia, ko gero, – tai nuolat žmogiškojo proto kurstomas tikėjimas, jog viskas įmanoma.

R. Bandleris

 

Knyga: NLP derybose. M. Pelechatyj, J. Čekčiurin, V. Gabov, A. Vaseniov

Pardavimų ir derybų specialistai visada reikalingi. Jų sėkmė remiasi į tris banginius:

Noru pardavinėti – ir tai svarbiausia;
Noru bendrauti su žmonėmis ir mokėjimu tai daryti – ir to galima išmokti;
Ir, pagaliau, bent dviem trim paprastais metodais (na, gerai, septyniais aštuoniais). Paprastais, patikimais ir veiksmingais.

Visa kita ateis su patirtimi, tačiau iš pradžių šie dalykai tiesiog būtina.

 

 

NLP praktiko kursasKnyga: Sertifikuotas NLP praktiko kursas. M. Pelechatyj, J. Čekčiurin

Ši knyga – metodinė priemonė atsiradusi pačiu laiku ir vietoje, juolab, kad jos autoriai NLP specialistų ir gerbėjų rate labai aukštai vertinami. Autoriai remiasi tiek NLP klasikų R. Bendlerio ir Dž. Grinderio bei jų pasekėjų darbais, tiek sukaupta asmenine NLP idėjų vystymo, pritaikymo įvairiose srityse, tarp jų ir versle, patirtimi.

Didėjančiame NLP gerbėjų rate dažnai pasigirsta klausimai – kas su daro NLP Praktiko kursą, ar visi Lietuvoje vykstantys kursai vienodi, ar yra koks nors standartas? Būtent šia knyga Šiuolaikinio NLP Institutas pristato savo vedamo NLP Praktiko kurso standartą ir būdus bei metodus, kaip pas mus mokoma NLP.

 

NLP pardavimuoseMetodinė priemonė: Prieštaravimų įveikimo kortos. Metodinis žaidimas – treniruoklis parengtas pagal R.Dilts „Sleight of mouth“ darbo su įsitikinimais strategiją. Kortų malką, kurią sudaro – 14 strategijų kortų ir rekomendacijos treniruotėms. Rekomenduoja įsigyti prieš tai praėjus Praktiniai prieštaravimų įveikimo įgūdžiai“ mokymus.

 

 

conversational hypnosis cardsMetodinė priemonė: Hipnotinės kalbos modeliai (angl. Hypnotic language shortcut). Pagalbinė priemonė skirta lavinti netiesioginės įtaigos įgūdžiams. Kortų malką sudaro 70 kortelių. 10 skirtingų hipnotinės kalbos modelių, su 7 kievieno modelio taikymo versijomis. Rekomenduojama įsigyti prieš tai praėjus „Žodžių įtakos galia“ mokymus.